shapka.jpg

Однофазний перетворювач частоти для трифазного насоса Electroil Archimede IMТP1.5W

Головна > Перетворювачі частоти ELECTROIL > Electroil Archimede IMТP 1.5 кВт

Однофазний перетворювач частоти для трифазного насоса Electroil Archimede ІМТР1.5W застосовують для створення повністю регульованих і захищених від всіляких аварійних режимів роботи насосних систем на основі поверхневих або свердловинних насосів, укомплектованих трифазними індукційними двигунами з напругою живлення 3х230В.  

Перетворювач частоти для трифазного двигуна Electroil Archimede ІМТР1.5W інвертує вхідну напругу однофазного джерела живлення в вихідну трифазну напругу з регульованою в діапазоні від 0 до 55 Гц частотою. 

Максимальний номінальний фазний струм трифазного насоса 3х230В не повинен перевищувати 7 ампер. Максимальний струм, споживаний інвертором з однофазної мережі 1х230В, не повинен перевищувати 11 ампер. При виборі однофазного перетворювача частоти для трифазного насоса, як правило, враховують не тільки відповідність максимальної механічної потужності електродвигуна, але і експлуатаційні обмеження з боку допустимого значення номінального струму.  

Однофазний перетворювач частоти для трифазного двигуна Electroil Archimede ІМТР1.5W встановлюють на стіну у вертикальному положенні так, що б забезпечити запас повітряного простору та достатні умови конвективного охолодження радіатора. Як і всі інші інвертори інноваційної серії Archimede перетворювач частоти ІМТР1.5W відноситься до обладнання з функцією використання Plug & Play. Ця функція підтримується попереднім запуском при включенні тест-режиму, що збирає необхідну інформацію і аналізує електричні та гідромеханічні параметри насоса.


Однофазний перетворювач частоти для трифазних насосів Electroil Archimede IMТP1.5WОднофазный преобразователь частоты для трехфазного двигателя Electroil Archimede IMТP1.5W

На цій сторінці представлені дві моделі однофазних перетворювачів частоти для трифазного насоса - Archimede ІМТР 1.5 W і ІМТР 1.5 W-BC. 

Однофазний перетворювач частоти для трифазного насоса ІМТР 1.5 W-BC оснащений додатковою системою радіозв'язку BlueConnect, в основу якої покладена технологія бездротового зв'язку Bluetooth. Цю функцію зручно використовувати при створенні системи з частотним регулюванням, яка складається з двох насосів, для взаємного узгодження роботи насосів у складі насосної станції без застосування кабельного з'єднання. Радіус дії бездротового каналу радіозв'язку не повинен перевищувати 15 метрів.

Однофазний перетворювач частоти для трифазного двигуна Archimede ІМТР 1.5 W оснащений кабелем з вилкою для швидкого і зручного підключення інвертора до мережі електроживлення. Трифазний електронасос з напругою живлення 3х230В підключається до інвертора через  трифазну розетку з класом захисту IP44. Клас захисту однофазного перетворювача частоти для трифазного насоса ІМТР1.5 - IP 65. Його застосування допустимо в умовах вологого атмосферного повітря, в умовах свердловинного приямка. 

Інноваційні особливості самостійного визначення робочих характеристик насоса в процесі початкового тесту дозволяють досягти досконалого контролю насоса з боку однофазного перетворювача частоти для трифазного насоса Archimede ІМТР 1.5 W. 

Експлуатаційні характеристики однофазних перетворювачів частоти Electroil Archimede ІМТР 1.5 кВт для керування трифазними насосами.

ХарактеристикиПеретворювач частоти для трифазного насоса Archimede IMТP 1.5Перетворювач частоти для трифазного насоса Archimede IMТP 1.5-BC
Номінальна потужність  мощность насоса, кВт1.51.5 
Напруга живлення інвертора, В1х2301х230
Напруга живлення насоса, В3х2303х230 
Діапазон регулювання частоти, Гц0-550-55 
Макс. споижваний насосом струм, А77
Спосіб комутації інвертора-Bluetooth
Охолодження інвертораконвекцияконвекция 
Діпазон регулювання рабочого тиску, бар0,5-8,50,5-8,5 
Сигнал датчика тиску, мА4-204-20
Клас захисту IP6565 
Розміри, мм255х138х120255х138х120
Ціна, евро468589 

Бажаете придбати інвертор, але сумніваєтесь в виборі. Телефонуйте до нас +38(098)842-19-01+38(099)383-69-46+38(063)510-43-13. Наші спеціалісти нададуть вичерпну відповідь на будь-яке Ваше запитання! Консультації  БЕЗОПЛАТНІ. Ми допоможемо з вибором і вирішемо будь-які питання з ремонтом, обслуговуванням чи налаштуванням перетворювачів частоти, які регулюють Ваш насос. 

Шановні клієнти. Якщо Ви відвідали наш сайт з смартфонів і хочете нас набрати, то Ви можете не запам'ятовувати (записувати) телефон, а просто натиснути на номер телефону зручного для Вас оператора і відразу піде набір номера.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінниця, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.