shapka.jpg

Перетворювач частоти Electroil Archimede IMТP 1.5W-SOL

Головна > Перетворювачі частоти ELECTROIL > Electroil Archimede IMТP 1.5W-SOL

Для роботи свердловинного насоса достатньо енергії сонячного випромінювання! Для повноцінного функціонування системи водопостачання заміського будинку достатньо енергії сонячного випромінювання в теплу пору року. Фотогальванічні панелі, інвертор Electroil ІМТР 1.5 W-SOL, трифазний насос і гідроаккумулятори необхідного об'єму - все, що необхідно для цілодобового використання води зі свердловини, поданої в систему за допомогою сонячної енергії. Пік сонячної енергії припадає на денний час, пік споживання припадає на ранок і вечірні години. Гідроакумулятор - інерційний накопичувач гідравлічної енергії, який забезпечує узгодження дії насосної геліосистеми.

Частотний перетворювач ІМТР1.5W - SOL створений спеціально для живлення і регулювання швидкості трифазного насоса номінальною потужністю до 1,5 кВт з використанням електроживлення від альтернативного джерела електричної енергії  - сонячної енергії (живлення інвертора від фотогальванічних панелей).

перетворювач частоти для насоса з живленням від фотогальванічних панелей

Ціна інвертора для насоса с електричним живленням від фотогальванічних панелей (використання сонячної енергії) – 680 евро.

Велика увага, що надається в даний час всебічному використанню джерел відновлюваної енергії (в нашому випадку – енергії сонячного випромінювання) і вдосконалення ефективності фотогальванічних панелей, дозволило інженерам Electroil задуматися про можливу комбінації високоефективного насоса, керованого інвертором, і живлення від альтернативного джерела енергії - енергії сонячного випромінювання. Таким чином, був розроблений інноваційний частотний перетворювач для насоса ІМТР 1.5 W-SOL, що одержує електроживлення безпосередньо від фотогальванічних панелей. Частотний перетворювач ІМТР 1.5 W - SOL отримує енергію від геліопанелей з напругою постійного струму (номінальна - 130В), яку інвертор перетворює в  напругу змінного струму 3х230В. 

Максимальна номінальна потужність асинхронного двигуна, що підключається до інвертора ІМТР 1.5 W - Sol, не може перевищувати 1.5 кВт. Максимальний постійний струм на вході в інвертор - не більше 15 А d.с. Номінальний змінний струм електродвигуна -  не більше 7А a.c. 

Геліосистема, виконана з групи фотогальванічних панелей, забезпечує перетворення енергії сонячних променів в електрорушійну силу з напругою на двох вихідних полюсах. Так як величина вихідної напруги залежить від кількості послідовно підключених фотогальванічних модулів, а сила струму залежить від кількості паралельно з'єднаних модулів, частотний перетворювач Archimede ІМТР 1.5 W - SOL створений так, що б перетворювати вхідну  напругу постійного струму в діапазоні від 60 до 200В в трифазну змінну напругу з регуюванням частоти.

насос с живленням від енергії сонячного випромінювання

Алгоритм роботи частотного перетворювача ІМТР 1.5 W - SOL побудований на тих же принципах що й робота стандартних частотних перетворювачів виробництва Electroil. Початковий етап автоматичного тестування підключеного до інвертора електронасоса проходить при закритій засувці. Під час тесту інвертор регулює напругу живлення так, що б отримати швидкість обертання електронасоса відповідно до можливостей фотогальванічних панелей забезпечити напругу і силу струму на вході в інвертор. У свою чергу напруга на вході в інвертор буде залежати від поточних погодних умов і часу дня. В період максимуму сонячної активності інвертор ІМТР 1.5 W - SOL буде здатний забезпечити максимум потужністі. При низькій сонячній активності і, відповідно, зниженні напруги на виході з геліосистеми до 60В інвертор ІМТР 1.5 W - Sol автоматично знизить швидкість обертання насоса і робочий тиск до мінімуму. Таким чином, робота насоса буде поставлена в автоматичну залежність від сонячної активності, а частотний перетворювач Archimede ІМТР 1.5 W - SOL забезпечить максимальну ефективність роботи «електрична геліосистема - частотний перетворювач - трифазний двигун».

Експлуатаційні характеристики частотних перетворювачів Electroil ІМТР 1.5 W - SOL для керування трифазними відцентровими насосами 380В від геліопанелей.

ХарактеристикиIMТP 1.5W- SOL
Номінальна потужність насоса, кВт1.5
Номінальна напруга живлення, В (D.C.)130
Діапазон напруги живлення інвертора, В (D.C.)     60…200
Напруга живлення насоса, В3 х 230
Діапазон регулювання частоти, Гц0-66
Максимальний номінальний струм насоса, А   7
Охолодження інвертора         примусова конвекція         
Індикація параметрівLED-панель
Діапазон рабочого тиску, бар0-30
Датчик тиску 
Keller K16
Сигнал датчика тиску, mА4-20
Клас захисту IP55
Розміри, мм210 х 200 х 300
Ціна, евро680

Відцентрові насоси з частотним регулюванням і способом отримання вхідного живлення через інвертор від фотогальванічних модулів можуть застосовуватися для накопичення води з свердловини в умовах повної відсутності стаціонарного електроживлення в денний час. Іншим застосуванням можуть бути системи поливу в сільському господарстві або забезпечення роботи "гібридної" системи водопостачання будинку в тому числі від альтернативного джерела енергії. Поряд з широко поширеним застосуванням сонячної енергії для нагріву води інвертор ІМТР1.5W - SOL зможе забезпечити повноцінну роботу свердловинного або поверхневого насоса в денний час доби або цілодобову роботу системи водопостачання будинку з застосуванням інерціних накопичувачів води -  гідроакумуляторів .

Хочете купити частотний перетворювач ІМТР1.5W - SOL, але Ви в чомусь сумніваєтеся. Тоді телефонуйте до нас +38(098)842-19-01; +38(099)383-69-46; +38(063)510-43-13. Наші інженери дадуть відповідь на всі Ваші запитання! Консультація у наших інженерів безкоштовна. Ми раді будемо Вам допомогти з вибором.

Шановні клієнти. Якщо Ви відвідали наш сайт з смартфонів і хочете нас набрати, то Ви можете не запам'ятовувати (записувати) телефон, а просто натиснути на номер телефону зручного для Вас оператора і відразу піде набір номера.

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінниця, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.