shapka.jpg

перетворювач частоти Electroil Archimede ITTP 1.5 W-BC

Головна > Перетворювачі частоти ELECTROIL > Electroil Archimede ITTP 1.5 W-BC

Трифазний інвертор Electroil Archimede IMMP 1.5 W-ВС для регулювання трифазних насосів номінальною потужністю до 1.5 кВт.  

Трифазні інвертори для насосів серії Archimede доступні в будь-яких конфігураціях електроживлення інвертора і електроживлення насоса: однофазне/ однофазне (моделі IMMP), однофазне/трифазне (моделі IMTP) і трифазне/трифазне (моделі ITTP). 

Виробник спеціалізованого інвертора для управління трифазним насосом-компанія Electroil Srl (Reggio Emilia, Італія). 

Трифазний інвертор Archimede IMMP 1.5 W-BC сумісний з усіма типами трифазних насосів, оснащених індукційними двигунами номінальною потужністю до 1,5 кВт.

Фото трифазного інвертора Electroil Archimede ITТP 1.5W-ВСФото трехфазного инвертора Electroil Archimede ITТP 1.5W-ВС цена

Конструкція інвертора для трифазного двигуна характеризується механічною міцністю і високим ступенем захисту від атмосферних впливів (IP65). В комплект інвертора для насоса входять сполучні кабелі для підключення мережевого електроживлення  і насоса. В комплект інвертора входить аналоговий датчик тиску Keller K16 4-20мА. 

Трифазні інвертори для насосів серії Archimede відрізняються максимальною простотою підключення і запуску в роботу. Стан і зміна налаштувань в інверторі Archimede IMMP 1.5 W-BC здійснюється за допомогою інформаційної мікро LED – індикації, простої і зручної у використанні. Інвертор для трифазного двигуна Archimede ITTP 1.5W-BC оснащений радіомодулем бездротового зв'язку Blue Connect для побудови насосної станції з двох або більшої кількості насосів, кожен з яких регулюється інвертором. 

Експлуатаційні характеристики трифазних інверторів Electroil Archimede IMMP 1.5W - BC для керування трифазними насосами.

ХарактеристикиТрифазний інвертор Electroil Archimede ITТP 1.5W-ВС
Номінальна потужність насоса, кВт1.5
Напруга живлення інвертора, В3х(230…400)
Напруга живлення насоса, В3х(230…400)
Діапазон регулювання частоти, Гц0-55
Максимальний номінальний струм насоса, А4
Максимальний диваний інвертором струм,  А5
Спосіб комутації інвертораBluetooth
Охолодження інвертораконвекція
Діапазон рабочого тиску, бар0-10
Сигнал датчика тиску, мА4-20
Клас захисту IP65
Розміри, мм255х138х120
Ціна, евро620

Насосні системи проектуються виходячи з максимального навантаження в системі водопостачання, до того ж часто з додатковим запасом потужності. Реальні умови експлуатації часто характеризуються нестабільним графіком споживання води, обмеженим певним мінімумом і максимумом споживання. В таких нестабільних умовах трифазні насоси більшість часу працюють в режимі часткового навантаження. У режимі, далекому від номінального навантаження, значна частина споживаної трифазним двигуном електроенергії витрачається даремно, непродуктивно і непропорційно до кількості переміщуваної рідини з необхідним тиском, витрачаючись на створення надлишкового напору.

Висока ефективність роботи трифазного інвертора Archimede ІТТР 1.5-ВС у складі насосної системи обумовлено тим, що в режимі часткової недовантаження навіть незначна зміна швидкості обертів двигуна призводить до помітного зниження споживання електроенергії. У насосній системі, регульованій інвертором, енергії витрачається рівно стільки, скільки необхідно для підтримки в системі заданого тиску і переміщення необхідного споживачем об'єму рідини. 

Відомо, що продуктивність насоса знаходиться в лінійній залежності від швидкості обертання вала електродвигуна, а споживана потужність пропорційна зміні числа обертів двигуна в кубі. 

Наприклад, насос, що працює від електромережі і обертається зі швидкістю 2950 об/хв, при зниженні інвертором частоти напруги з 50 до 40 Гц буде обертатися на 20% повільніше (тобто на швидкості 2360 об/хв), перекачувати на 20% менше рідини, але споживати на 40% менше електроенергії. 

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.