shapka.jpg

перетворювач частоти Electroil Archimede ITTP 2.2 W-BC

Головна > Перетворювачі частоти ELECTROIL > Electroil Archimede ITTP 2.2 W-BC

Область застосування частотного перетворювача Archimede ITTP 2.2 W-BC – управління свердловинними і поверхневими трифазними насосами 2,2 кВт з контролем змін тиску в системі в залежності від витрати з допомогою датчика тиску. 

Частотний перетворювач Archimede ITTP 2.2 W-BC для плавного пуску трифазного електродвигуна повністю автоматизований і вимагає з боку користувача забезпечити процедуру автоматичного аналізу параметрів насоса при першому пуску і введення завдання тиску. Монтаж частотного перетворювача для трифазного насоса здійснюється на вертикальну стіну так, щоб не обмежувати охолодження радіатора. Виконується електричне підключення інвертора і насоса. Датчик тиску встановлюється в поверхневий насос або трубопровід. Довжина силової лінії між інвертором і двигуном насоса максимально обмежується.

У разі застосування частотного перетворювача для управління свердловинним трифазним насосом 2,2 кВт довжина сполучної кабельної лінії не повинна перевищувати 40 метрів. При більшій довжині через неузгодженість хвильового опору і відбиття напруги в кабелі на виході з частотного перетворювача рекомендується встановлювати фільтр dU/dT або синусний фільтр. Застосування додаткових фільтрів дозволить отримати прийнятний термін служби електродвигуна через фільтрацію піків напруги.

Виробник частотного перетворювача Archimede ITTP 2.2 W-BC – Electroil S. r.l. (Італія). Досить висока на тлі загальнопромислових перетворювачів ціна приватного перетворювача компенсована простотою, надійністю і вузькою спеціалізацією приладу, зібраного з електронних компонентів італійського та німецького виробництва. Ціна приватного перетворювача включає вхідний в комплект аналоговий датчик тиску, що економить кошти на придбання додаткового компонента. Високий клас захисту також економить кошти на забезпечення прийнятних атмосферних умов і робить ціну Archimede ITTP 2.2 W-BC обґрунтованою і привабливою. Ціна перетворювача Archimede ITTP 2.2 W-BC включає відсутність необхідності в отриманні великого обсягу спеціальних знань для настройки-частотний перетворювач спроектовані так, що б забезпечити легкий монтаж і просту настройку для кваліфікованих фахівців в області насосного обладнання.

Номінальна потужність асинхронного двигуна електронасоса не повинна перевищувати 2.2 кВт, номінальний струм не повинен перевищувати 5,5 А. Допустима кратність пускового струму -2,5 рази протягом 1 секунди при номінальному навантаженні. Напруга живлення двигуна -3х400В. 

Максимальний споживаний фазний струм частотного перетворювача – 6.5 А. Комутація частотних перетворювачів у складі мультинасосної станції в підлеглу групу здійснюється бездротовим з'єднанням (функція - BlueConnect).

купити частотний перетворювач для насоса 2.2 квт фото

Експлуатаційні характеристики і ціна перетворювачів частоти Electroil Archimede IMMP 2.2W - BC для керування трифазними насосами.

ХарактеристикиITТP 2.2W-BC
Номінальна потужність насоса, кВт2.2 кВт
Напруга живлення інвертора, В3х(200…440)
Напруга живлення насоса, В3х(200…440)
Діапазон регулювання частоти, Гц0-55
Максимальний номінальний струм насоса, А5,5
Максимальний споживаний інвертором струм, А  6,5
Спосіб комутації інвертораBluetooth
Охолодження інвертора  примусова вентиляція радіатора  
Індиація параметрівLED-панель
Діапазон рабочого тиску, бар0-30
Сигнал датчика тиску, мА4-20
Клас захисту IP55
Розміри, мм255х138х120
Ціна, евро753

Характеристична крива насоса, регульованого перетворювачем частоти Archimede ITTP 2.2 W-BC, змінюється так, як показано на малюнку 1. 

Частотний перетворювач Archimede ITTP 2.2 W-BC коригує роботу трифазного насоса 2.2 кВт так, щоб підтримувати постійний тиск при зменшенні витрат у системі нижче заданої точки тиску. Робоча точка тиску в системі встановлюється користувачем. Правильно задана точка тиску повинна розташовуватися в діапазоні між 1/3 і 2/3 від максимального напору, створюваного насосом. Таке завдання точки тиску забезпечить насосу збереження високого ККД і максимальний потенціал енергозбереження для власника. 

При великій швидкості потоку, зміщення робочої точки на графіку вправо і неможливості забезпечити тиск на заданому рівні перетворювач частоти Archimede ITTP 2.2 W-BC подає на трифазний насос 2,2 кВт напругу максимально допустимої частоти, забезпечуючи роботу насоса з максимальним навантаженням і пріоритетною продуктивністю насоса.

Зміна графіка насоса при частотному регулюванні швидкості
Малюнок 1. Зніма характеристичної кривої насоса  при частотному регулюванні швидкості перетворювачем частоти ITTP 2.2W-BC.

Частотний перетворювач Archimede ITTP 2.2 W-BC автоматично визначає основні характеристики насоса для оптимізації регулювання без участі інсталятора. Автоматичне налаштування параметрів запускається після повного електричного і механічного з'єднання і заповнення системи водою. При необхідності заповнення системи можна виконати подачею на насос живлення, минаючи частотний перетворювач. 

Засувка в напірному трубопроводі перед першим пуском повинна бути повністю закрита так, що б датчик тиску знаходився на ділянці до засувки. Автоматичне налаштування запускається при натисканні клавіші "Start". Трифазний насос 2,2 кВт плавно набере швидкість до частоти 50Гц. При досягненні максимального тиску інвертор почне зменшувати частоту аж до повної зупинки насоса. Якщо тиск, що створюється насосом, вище допустимого тиску в системі, верхня межа тиску обмежується зміною відповідного параметра в функціональному меню частотного перетворювача. 

Перетворювач частоти Archimede ITTP 2.2 W-BC оснащений системами захисту, що оберігають насос, двигун і сам  інвертор. При спрацьовуванні однієї або декількох захистів на екран виводиться повідомлення про помилку з найвищим пріоритетом. Відповідно до типу помилки подача живлення на насос блокується. При тимчасовому характері помилки (наприклад, знижений або підвищений напруги, «сухий хід») і відновленні умов нормального функціонування частотний перетворювач знімає статус помилки негайно або протягом певного часу. Всі аварійні ситуації виводяться на екран. Деякі аварії вимагають перезапуску вручну і аналізу причини аварії. 

Робимо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.