shapka.jpg

Насосні станції Speroni CAM

Головна > Побутові насосы Speroni > Насосні станції Speroni CAM

Насосна станція Speroni/Marina CAM – це самовсмоктуючий насос з додатковим обладнанням, яке автоматизує роботу насоса і, відповідно, всієї системи водопостачання будинку. До складу заводської комплектації побутових насосних станцій Speroni/Marina CAM входить поверхневий самовсмоктуючий насос Speroni, розширювальний бак 25 л, реле тиску PM5G, латунна багатоходова вставка R/5 (R/4) і антивібраційний з'єднувальний шланг TFG/5 (TF/2). Обсяг гідроакумулятора в складі автоматичних насосних станцій Speroni варіюється в межах від 20 до 50 літрів, якого в звичайних умовах застосування достатньо для необхідного виробником обмеження кількості пусків насоса. Певні умови (наприклад, додаткові вимоги до створення резерву води під тиском) експлуатації можуть вимагати встановлення більших обсягів гідроакумулятора з поверхневим насосом.

фото насосні станції Speroni CAM

Оцінивши технічні параметри джерела водопостачання (свердловини або колодязя), максимальні потреби будинку та прилеглої ділянки у воді і співставивши їх з можливістю застосування для водопостачання зі свердловини поверхневого насоса, Ви вирішили придбати повністю укомплектовану і готову до монтажа автоматичну насосну станцію. З усього запропонованого на ринку різноманітного модельного ряду різних виробників насосних станцій потрібно буде вибрати один, найбільш прийнятний і оптимальний саме для Вас варіант.

Які технічні параметри будуть впливати на вибір, якщо відкинути в бік суб'єктивні переваги до назви виробника, країні походження обладнання і ціни? 

Перш за все це:

- передбачуване максимальне споживання води;

- необхідний для нормальної роботи побутової техніки і комфортності споживання води залишковий тиск в системі водопостачання;

- здатність обмеженого дебетом джерела води (в нашому випадку - свердловини) задовольнити потреби системи водопостачання при відборі води поверхневим насосом з обмеженою висотою всмоктування. 

При виборі насосної станції Speroni/Marina потрібно не тільки врахувати і співставити з Вашої індивідуальної завданням параметри продуктивності, напору, граничної висоти всмоктування, але і оцінити принципи і ступінь узгодження автоматичної роботи насосної станції з реальним режимом споживання води.

Технічні характеристики автоматичних насосних станцій Speroni серії CAM.

Модель насоса
Р2, кВтР1, ВтInom, A
1х230В
Q max, м3Нmax, 
м
Н всм., мЦіна, евро 
Насос Speroni САМ 40 HL /25 
0,558003,8 
3,040 

130 
Насос Speroni САМ 100 HL /25
0,7511005,04,2458155
Насос Speroni САМ 130 /251,013005,84,2509180
Насос Speroni САМ 80HL/250,558003,83,0408135
Насос Speroni САМ 88 HL/250,7511005,04,2458160
Насос Speroni САМ 88/250,7511005,03,6509175
Насос Speroni САМ 98/251,013005,84,8509205
Насос Speroni САМ 198/251,316007,55,4609255

Насосні станції Speroni САМ 40 HL / 25, САМ 100 HL/ 25, САМ 130 / 25 - з корпусом з чавуну.

Насосні станції Speroni САМ 80 HL/25, САМ 88 HL/25, САМ 88/25, САМ 98/25, САМ 198/25 - з корпусом з нержавіючої сталі.

Електрична або механічна потужність насоса, як часто найбільш зрозумілий для споживача критерій вибору, не повинна бути основним параметром для вибору. Автоматична насосна станція Speroni на базі поверхневого насоса не генератор електроенергії, а тільки споживач, що перетворює електричну енергю в гідравлічну – напір, подачу, всмоктувальну здатність з певним розподілом пріоритетів. Ці параметри для вибору насосної станції Speroni будуть першочерговими.

Відповідність автоматичної насосної станції всім проектним умовам залишиться основним критерієм вибору. Але кращим вибором насосної станції для постачання питної води зі свердловини серед розглянутих варіантів буде той, який забезпечить:

- найбільш високий ККД і найбільшу ефективністю перетворення електричної енергії в гідравлічну потужність;

- високу всмоктувальну здатність, здатністю до самозаливання, кавітаційну стійкість;

- довговічність і надійність завдяки міцності застосовуваних матеріалів, корозійну стійкість і здатність перекачувати питну воду без забруднення її продуктами корозії.

Насосні станції Speroni з нержавіючої сталі і стійкими до корозії елементами проточної частини розраховані на використання з питною водою.

Автоматичні насосні станції Speroni/Marina з елементів захисту містять тільки термостат в обмотках електродвигуна насоса Speroni. Ресурс насоса і автоматики управління дозволяє експлуатувати насосні станції Speroni/Marina протягом багатьох років за умови відсутності аварійних ситуацій – роботи насоса поза зони допустимих режимів або перевищення допустимих експлуатаційних обмежень, затоплення насоса грунтової або паводкової водою, замерзання води при недостатній теплоізоляції  шахти в зимовий час. 

Для запобігання передбачених або можливих аварійних ситуацій дорогого насосного обладнання завжди доцільно захистити насосну станцію відносно недорогими захисними пристроями, що виключають роботу насоса в аварійних ситуаціях. 

Установка пристрою захисного відключення дозволить уникнути пробою ізоляції електродвигуна при затопленні насоса. Установка реле низького тиску дозволить уникнути роботи насоса в аварійних режимах з нестачею води в насосі або «сухого ходу». Періодичний контроль та відновлення тиску в гидроакумуляторі збереже нормальну працездатність насосної станції, а злив води через зливну пробку з насоса, встановленого на дачі, в зимовий час простою попередить можливе розморожування насосної частини. Установка автомата захисту двигуна захистить насос не тільки від короткого замикання, але і попередить роботу насоса в режимі перевантаження (наприклад, при підвищенні механічного навантаження в результаті зносу підшипника). Всі ці недорогі захисні пристрої та регламентні дії з обслуговування дозволять використовувати весь ресурс довговічності насосної станції Speroni. 

Виконуємо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.