shapka.jpg

Електронні реле тиску і потоку Europress Speroni

Головна > Електронні контролери насоса Speroni > Електронні реле тиску і потоку Europress Speroni
Виробник реле тиску і потока Europress – Speroni SpA, Castelnovo Soto (Reggio Emilia), Італія.

Область застосування реле тиску і потока Europress - автоматичний контроль роботи насоса (насосної системи) з функцією включення насоса по зниженню тиску і відключення насоса за відсутності потоку. Електронне реле Speroni Europress захищає насос від сухого ходу і перевищення висоти всмоктування. Тиск включення -1,5 бар. Мінімальна швидкість потоку -2 л/хв.

На відміну від традиційних схем управління насосом з механічним двопозиційним реле тиску і напірним розширювальним баком (гидроаккумумлятором) застосування електронного регулятора тиску і протока дозволяє відмовитися від застосування розширювальних акумулюючих баків у системі і отримати після відкриття вентиля стабільний по тиску потік протягом всієї тривалості періоду споживання води. Ефективність та комфорт застосування електронного реле контролю протоку і тиску Speroni Europress особливо характерна для управління насосами, що працюють у режимі тривалих, однотипних навантажень з необхідним стабільним і постійним тиском, наприклад, насосів системах автоматичного поливу.

лектронний контролер насоса Europress Speroni

Експлуатаційні характеристики:

- напруга однофазної електромережі 230 В =10%, 50 Гц;

- максимальна сила струму підключається навантаження 6А;

- максимальна потужність електродвигуна насоса при прямій комутації -1,1 кВт;

- клас захисту електрообладнання IP 65;

- максимально допустимий, кінцевий тиск в корпусі 8 бар;

- Максимальна температура перекачується рідини 60С;

- з'єднання 1" (зовнішня різьба).

Матеріал:

- корпус – нейлон;

- мембрана– нітрил NBR;

- реле тиску – латунь.


Модель 
Р, кВтInom, AЗ'єднанняЕлектроживленняЦіна, евро
 Europress 0,75 6 1" 1х230В,50Гц 38

Переваги такої схеми управління полягають у підтриманні безперервної роботи насоса на протязі всього періоду водорозбору, що часто важко добитися при роботі з механічним реле тиску, в умовах малого протоки - тиск в системі наростає до досягнення порогового значення тиску, реле відключає насос і включає його тільки по досягненню встановленого нижнього порогу включення. 

Результатом такої роботи при малому протоці буде висока частота пусків насоса і змінюється в межах порогових значень включення і відключення тиск в системі. Насосна система з електронним регулятором тиску компактна, економить простір за рахунок відсутності громіздких і об'ємних розширювальних баків. 


Хочете купити електронне реле тиску і потоку Europress Speroni, але Ви в чомусь сумніваєтеся. Тоді телефонуйте до нас (098)842-19-01; (099)383-69-46; (063)510-43-13. Наші інженери дадуть відповідь на всі Ваші запитання! Консультація у наших інженерів безкоштовна. Ми раді будемо Вам допомогти з вибором.

Виконуємо доставку в Бровари, Бориспіль, Київ, Вінницю, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Кіровоград, Ужгород, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Луганськ, Луцьк, Львів, Одесу, Полтаву, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Черкаси, Чернігів, Чернівці та по всій Україні.